środa, 11 stycznia 2012

Co(ś) się dzieje?

Blog trochę zwolnił. Co nie znaczy że my zwolniliśmy :)

W grudniu gościliśmy w MotoRadio, gdzie nagraliśmy audycję opowiadającą o naszej wyprawie do Maroka. Nagranie jest dostępne na stronie MotoRadio.


Ponadto opowiedzieliśmy o wyjeździe w ramach Motonight - cyklicznej imprezy dla krakowskich motocyklistów, na której pokazuje się zdjęcia i snuje opowieści o moto-wyprawach bliższych i dalszych.
Nasza relacja "Małżeństwo na dwóch kółkach - Maroko jest spoko" została bardzo ciepło przyjęta przez wszystkich obecnych, a niektórzy mogli nawet wygrać drobne marokańskie upominki w mini konkursie dotyczącym wiedzy o tym kraju.


Zgłosiliśmy też naszego bloga do konkursu Blog Roku 2011. Wkrótce głosowanie - liczymy na wasze wsparcie :)

Co u motocykli? Serwisują się :) Gustaw spędza zimę w Bielsku-Białej, gdyż oddałam go w "forumowe ręce". Wygląda na to, że problem z odpalaniem został zdiagnozowany, co mnie bardzo cieszy. Na razie jest rozebrany na części pierwsze :) i  stanowi materiał dydaktyczny dla forumowiczów f650gs.pl


Hanka jest w "normalnym" warsztacie i przechodzi rutynowe prace serwisowe, ale jej czacha zdobi teraz jeden z pokoi w naszym mieszkaniu.


My z kolei coraz intensywniej myślimy nad tegorocznymi planami wyprawowymi. Na razie mamy wstępny zarys wyjazdu, a więc czeka nas jeszcze dopracowanie szczegółów (dokładna trasa, termin, rozpracowanie koniecznych dokumentów wjazdowych do krajów, które chcemy odwiedzić, załatwienie wiz...)

Uchylimy rąbka tajemnicy - obieramy kierunek wschodni (tam musi być jakaś cywilizacja :)) i planujemy zwiedzenie miejsc, w których nigdy w życiu nie byliśmy. Oczywiście o przygotowaniach będziemy informować w kolejnych postach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz